Image

 

V dubnu každá 4. jízda zdarma

 

 Jezdíte s námi častěji? Až do konce dubna nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.
 

Taxi Plzeň - taxislužba na letiště Praha

Taxi Plzeň - Praha

City-Line-Taxi-Plzeň

Příjemné a bezpečné cestování na Letiště Václava Havla Praha. Cena již od 1890,- Kč. Profesionální a ochotní řidiči s dlouhodobou praxí zajistí perfektní servis pro Vaše pohodlí. Již se nestresujte představou, jak se dostanete včas na letiště, jak a kde zaparkujete nebo koho z přátel budete muset oslovit, aby Vás odvezl či přivezl. Přepravíme Vás za velmi zajímavou fixní cenu z Plzně na letiště nebo opačně pohodlnými, klimatizovanými vozy taxi. Samozřejmostí je on-line sledování času odletu a příjezd přímo před odbavovací halu Letiště Václava Havla Praha. Za jízdu taxi lze zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo převodem.

 

Součástí naší služby může být také servis pro cestující v podobě drobného občerstvení, denního tisku a Wi-Fi připojení k internetu 


Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky

- nealko nápoje zdarma

- drobné občerstvení zdarma

- denní tisk k dispozici zdarma

- připojení Wi-Fi zdarma

- možnost vybavení dětskou autosedačkou

- při cestě z letiště čekání zdarma

- u firemních zákazníků platba na fakturu

 

V souvislosti s novelou zák. č. 111/1994 Sb., která vstoupila v platnost od 1. 5. 2013 je tzv. smluvní přeprava osob provozována vozidlem evidovaným jako vozidlo taxislužby, kterým je poskytována přeprava na předem uzavřenou písemnou smlouvu.

 

Provozovatel CITY LINE Taxi Plzeň získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxi službě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.