Image

 

V dubnu každá 4. jízda zdarma

 

 Jezdíte s námi častěji? Až do konce dubna nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.


 

Image

 

Občerstvení a Wi-Fi zdarma


Nově nabízíme zákazníkům při předem objednané jízdě nad 50 km zdarma drobné občerstvení (snack, cukrovinky), nealko nápoje, denní tisk (Lidové noviny, MF Dnes), časopisy a Wi-Fi připojení k Internetu. Platí také pro zákazníky s předem uzavřenou smlouvou.
 

CITY LINE Taxi Plzeň

Taxislužba

Taxi-Plzeň

Nabízíme kvalitní a rychlé taxi za nejnižší cenu (již od 28,- Kč/km).
Naší výhodou je dokonalý servis a individuální přístup k zákazníkovi. Přistavení objednaného vozidla taxi i samotnou jízdu se zákazníkem monitorujeme prostřednictvím moderního gps systému s přesnou lokalizací aktuální pozice. Po příjezdu objednaného vozidla taxi Vám bude odeslána sms zpráva s informací o přistavení. Díky tomu již nemusíte v dešti či v zimě vyhlížet přivolané taxi na ulici, ale stačí v poklidu počkat v pohodlí vašeho domova nebo oblíbeného baru. Za jízdu taxi lze zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

 

Informace o konečné ceně jízdy taxi, ujeté vzdálenosti a způsobu platby, včetně pořadového čísla stvrzenky z taxametru, Vám pro kontrolu také odešleme v souhrné sms zprávě bezprostředně po ukončení jízdy. Pro výpočet ceny používáme úředně ověřené a zaplombované taxametry zn. Torola.

 

Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky taxi
- možnost vybavení taxi dětskou autosedačkou
- asistence pro imobilní zákazníky (doprovod do domu)
- u firemních zákazníků taxi platba na fakturu

 

Provozovatel CITY LINE Taxi Plzeň získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxislužbě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.

Přeprava osob na letiště Praha a dálkové taxi

City-Line-Taxi-Plzeň

Příjemné a bezpečné cestování na Letiště Václava Havla Praha. Cena již od 1890,- Kč. Profesionální a ochotní řidiči s dlouhodobou praxí zajistí perfektní servis pro Vaše pohodlí. Již se nestresujte představou, jak se dostanete včas na letiště, jak a kde zaparkujete nebo koho z přátel budete muset oslovit, aby Vás odvezl či přivezl. Přepravíme Vás za velmi zajímavou fixní cenu z Plzně na letiště nebo opačně pohodlnými, klimatizovanými vozy taxi. Samozřejmostí je on-line sledování času odletu a příjezd přímo před odbavovací halu Letiště Václava Havla Praha. Za jízdu taxi lze zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo převodem.

 

Součástí naší služby může být také servis pro cestující v podobě drobného občerstvení, denního tisku a Wi-Fi připojení k internetu


Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky

- nealko nápoje zdarma

- drobné občerstvení zdarma

- denní tisk k dispozici zdarma

- připojení Wi-Fi zdarma

- možnost vybavení dětskou autosedačkou

- při cestě z letiště čekání zdarma

- u firemních zákazníků platba na fakturu

 

V souvislosti s novelou zák. č. 111/1994 Sb., která vstoupila v platnost od 1. 5. 2013 je tzv. smluvní přeprava osob provozována vozidlem evidovaným jako vozidlo taxislužby, kterým je poskytována přeprava na předem uzavřenou písemnou smlouvu.