Image

 

V dubnu každá 4. jízda zdarma

 

 Jezdíte s námi častěji? Až do konce dubna nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

Taxi Plzeň - taxislužba v Plzni

Taxislužba

Taxi-Plzeň

Nabízíme kvalitní a rychlé taxi za nejnižší cenu (již od 28,- Kč/km).
Naší výhodou je dokonalý servis a individuální přístup k zákazníkovi. Přistavení objednaného vozidla taxi i samotnou jízdu se zákazníkem monitorujeme prostřednictvím moderního gps systému s přesnou lokalizací aktuální pozice. Po příjezdu objednaného vozidla taxi Vám bude odeslána sms zpráva s informací o přistavení. Díky tomu již nemusíte v dešti či v zimě vyhlížet přivolané taxi na ulici, ale stačí v poklidu počkat v pohodlí vašeho domova nebo oblíbeného baru. Za jízdu taxi lze zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

 

Informace o konečné ceně jízdy taxi, ujeté vzdálenosti a způsobu platby, včetně pořadového čísla stvrzenky z taxametru, Vám pro kontrolu také odešleme v souhrné sms zprávě bezprostředně po ukončení jízdy. Pro výpočet ceny používáme úředně ověřené a zaplombované taxametry zn. Torola.

 

 Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky taxi
- možnost vybavení taxi dětskou autosedačkou
- asistence pro imobilní zákazníky (doprovod do domu)
- u firemních zákazníků taxi platba na fakturu

 

Provozovatel CITY LINE Taxi Plzeň získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxi službě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.