Image

 

V dubnu každá 4. jízda zdarma

 

 Jezdíte s námi častěji? Až do konce dubna nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.
 

Taxi Plzeň - dálkové taxi

Dálkové taxi - taxislužba s předem uzavřenou smlouvou

City-Line-Taxi-Plzeň

Pohodlná přeprava klimatizovaným vozem na delší a dlouhé vzdálenosti. Cena již od 15,- Kč/km. Profesionální a ochotní řidiči s dlouhodobou praxí zajistí perfektní servis pro vaše pohodlí. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům zákazníka. Řešení vhodné při plánovaných cestách a firemní klientelu. Lze využít pro cestování po celé ČR, transfery na evropská letiště, výlety do zahraničí, přepravu na dovolenou, pracovní schůzky, okružní jízdy, atd.  Součástí služby je nadstandardní servis pro cestující, drobné občerstvení, nealko nápoje, denní tisk, časopisy, Wi-Fi připojení a možnost zapůjčení notebooku či tabletu během jízdy.  


Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky

- nealko nápoje zdarma
- drobné občerstvení zdarma
- denní tisk k dispozici zdarma

- připojení Wi-Fi zdarma
- možnost vybavení dětskou autosedačkou
- při cestě z letiště čekání zdarma
- u firemních zákazníků platba na fakturu

 

V souvislosti s novelou zák. č. 111/1994 Sb., která vstoupila v platnost od 1. 5. 2013 je tzv. smluvní přeprava osob provozována vozidlem evidovaným jako vozidlo taxislužby, kterým je poskytována přeprava na předem uzavřenou písemnou smlouvu.

 

Provozovatel CITY LINE Taxi Plzeň získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxi službě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.