Image

 

V dubnu každá 4. jízda zdarma

 

 Jezdíte s námi častěji? Až do konce dubna nezaplatíte za každou 4. jízdu ani korunu :-). Tzn. 3 jízdy placené = 4. jízda zdarma. Stačí předložit 3 účty z taxametru za předchozí jízdy a odvezeme Vás zdarma. Platí jen pro jízdy v rámci města nebo do 20 km od Plzně.

Expresní přeprava zásilek Plzeň

Kurýrní služba

ducato

Kvalitní, rychlá a individuální přeprava zásilek po celé ČR i Evropě. Cena již od 9,50 Kč/km. Potřebujete rychle doručit menší zásilku, balíček, dokumenty, smlouvy, obchodní zboží či třeba jen dárek nebo květiny? Obraťte se na nás. Vaši zásilku vyzvedneme kdekoliv v České republice, a v co nejkratším čase ji bezpečně doručíme na Vámi zvolené místo. Pracujeme non-stop a vždy se budeme snažit najít pro Vás to nejoptimálnější a nejvýhodnější řešení. S expresní přepravou a zasilatelstvím máme již dostatečné zkušenosti a nezalekneme se ani komplikovaného doručení nebo velmi specifické lhůty pro doručení.

 

Navíc:
- bonusové a věrnostní karty pro stálé zákazníky

- individuální přístup k řešení specifického požadavku

- nadstandardní pojištění zásilky

- možnost dárkového zabalení

- u firemních zákazníků taxi platba na fakturu

 

Provozovatel CITY LINE Taxi Plzeň získal prestižní ocenění Vodafone Byznys rebel Plzeňského kraje za osobní přístup a odvahu originálním způsobem posouvat zažitá pravidla v taxislužbě a svým zákazníkům díky tomu přinášet jasné výhody.